2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania ruchu/Mechanik

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z francuskim kapitałem, specjalizującą się w produkcji elementów złącznych i wyrobów specjalnych metodą SPĘCZANIA (KUCIA) NA ZIMNO. Nasze przedsiębiorstwo jest specjalistą w zakresie części drążonych i asymetrycznych, takich jak śruby, wkręty, sworznie, nity, które są stosowane codziennie na całym świecie w przemyśle samochodowym, w urządzeniach elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych. Posiadamy wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością ISO 9001, który zapewnia zgodność naszych wyrobów z wymaganiami klientów. Naszymi odbiorcami są w dużej mierze firmy z branży motoryzacyjnej, dostarczamy komponenty m. in. dla marek Porsche czy MAN.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

/!\ Prosimy o przemyślane kandydatury osób posiadających wiedzę z zakresu mechaniki i  gotowych do pracy z różnorodnym i „nie najnowszym” parkiem maszynowym.

Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie bieżących przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

  • Wykonywanie prac i przeglądów prewencyjnych - zgodnie z harmonogramem

  • Montaż i demontaż urządzeń

  • Analiza przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn

  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn i instalacji (udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego)

  • Zakupy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Prowadzenie dokumentacji utrzymania ruchu

Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne zakresie mechaniki i/lub elektryki

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć przyuczenia do pracy w tym zawodzie

  • Wile widziane uprawnienie elektryczne kategorii E do 1kV lub gotowość ich zdobycia

  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV będą dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zmysł mechaniczny, ciekawość techniczna, nastawienie na znalezienie rozwiązania problemu

  • Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność, nastawienie na długoterminową współpracę

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911089403