2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania ruchu - Mechanik / Elektromechanik

Wynagrodzenie

5 600 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za:

  • stały nadzór nad sprawnością urządzeń produkcyjnych, infrastrukturą mediów zasilających maszyn – w tym maszyn budowalnych (koparki, spycharki, ładowarki, wozidła technologiczne),

  • szybkie i skuteczne naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,

  • prowadzenie cyklicznych przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z kwalifikacjami i uprawnieniami,

  • efektywny udział w operacjach przezbrajania maszyn,

  • sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały niezbędne do realizacji napraw,

  • kontrola nad sprawnością i jakością pracy urządzeń, maszyn oraz instalacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub mechanicznym,

  • min. 2 letnie doświadczenie z zakresu utrzymania sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych, jako elektromechanik/elektryk/mechanik,

  • znajomość konstrukcji, zasad działania maszyn i urządzeń,

  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1kV – mile widziane na stanowisku elektromechanika

  • mile widziana praktyka w obsłudze serwisowej instalacji i urządzeń elektrycznych,

  • posiadanie innych uprawnień takich jak: prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C, suwnice, wózki jezdniowe, uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem kandydata,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,

  • przestrzeganie standardów i postępowanie zgodne z obowiązującymi procedurami pracy oraz standardami w obszarze BHP,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiąganymi wynikami pracy,

  • możliwość zawodowego rozwoju, poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • pakiet socjalny: grusze, dofinansowanie do kolonii dla dzieci i inne,

  • comiesięczne bony żywieniowe Sodexo (30zł/dzień przepracowany ),

  • premia polecająca,

  • Dzień Hutnika,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie.

(Wskazane wynagrodzenie to widełki ze wszystkimi składnikami płacowymi)

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 717387991