2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bytkowo
Dodane 09 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu / Pracownik produkcji

Lokalizacja

Bytkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

ALUNA® to międzynarodowe przedsiębiorstwo oraz pierwszy polski producent zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Nasze systemy stosowane są jako jedne z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych do montażu zadaszeń basenowych oraz ogrodowych.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników jeśli jesteś osobą otwartą chętnie się uczysz i cenisz sobie pracę zespołową, DOŁĄCZ DO NAS!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

STANOWISKO

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU / PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca stacjonarna dla pracownika produkcji

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i efektów pracy,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • praca w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku,

  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • miejsce pracy: Bytkowo (Rokietnica k/Poznania)

  • szybki dojazd S11

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn,

  • Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych oraz wyposażenia produkcyjnego (elektronarzędzia, oprzyrządowanie),

  • Wymiana uszkodzonych części eksploatacyjnych w maszynach i urządzeniach, instalacji hali produkcyjnej, firmy,

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki,

  • Monitorowanie poprawności działania maszyn, instalacji i urządzeń w celu wykrywania uszkodzeń,

  • Przeprowadzanie prac o charakterze kontrolnym i pomiarowym, a także wykonywanie okresowych przeglądów,

  • Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych,

  • Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

  • Prowadzenie podstawowej dokumentacji serwisowanych maszyn i urządzeń,

  • Zgłaszanie niebezpiecznych zachowań, niepożądanych sytuacji w pracy i produktów, które nie spełniają specyfikacji,

  • Współpraca z działem produkcji i jakości,

  • Stosowanie się do instrukcji serwisowych oraz dokumentacji o charakterze techniczno-ruchowym,

  • Praca przy obsłudze urządzeń produkcyjnych (giętarka, piła, szlifierka itp),

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe lub wyższe techniczne,

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki, urządzeń transportowych – automatyka i sterowanie.

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia elektryczne SEP 1KV,

  • Dyspozycyjność,

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Zaangażowanie, dokładność wykonywanych czynności.

Lokalizacja

Bytkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bytkowo
ID: 884409226