2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lubiń
Dodane 20 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu w nowoczesnym gospodarstwie

Lokalizacja

Lubiń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika utrzymania ruchu w nowoczesnym gospodarstwie.

Opis stanowiska:

  • przeglądy maszyn i urządzeń

  • prowadzenie bieżących napraw i usuwanie awarii

  • dbanie o powierzony materiał i mienie firmy

Wymagana umiejętność spawania oraz podstawowe zasady mechaniki.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, dogodne warunki pracy.

Praca w Lubiniu koło Trzemeszna

O nas:

Sano Agrar Institut to nowoczesne gospodarstwo rolne w gminie Trzemeszno należące do holdingu Sano - znanego w Europie producenta pasz dla zwierząt, który słynie z doskonałych dodatków paszowych i preparatów mlekozastępczych.

W Sano Agrar Institut specjalizujemy się w produkcji mlecznej. Posiadamy największą w Polsce fermę liczącą ponad 1.600 krów mlecznych o wydajności ok. 13.000 kg. W sumie na 3 fermach znajduje się ponad 3.000 sztuk krów, cieląt i jałówek. Dój odbywa się 3 razy dziennie na pierwszej w Polsce hali typu karuzela na 60 stanowisk.

Lokalizacja

Lubiń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lubiń
ID: 870266166