2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pruszcz Gdański
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania terenów zieleni

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma z Pruszcza Gdańskiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania na stanowisku:

  • prace ogrodnicze oraz dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie
  • sprzątanie i utrzymywanie w czystości ogrodów i terenów zielonych
  • odśnieżanie, utrzymywanie porządku na danym terenie również w okresie zimowym

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność
  • umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych (mile widziane)
  • chęci do pracy i gotowości do pracy na otwartej przestrzeni

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie CV/aplikacji poprzez formularz OLX lub kontakt telefoniczny 78*******00.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 688485778