2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Polkowice
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik utrzymania terenów zieleni/odśnieżania

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MODEX Group poszukuje osób do pracy na stanowisku Pracownik utrzymania terenów zieleni/odśnieżania. Praca na terenie Polkowic i okolic. Praca całoroczna.

Zakres obowiązków:

  • koszenie trawy kosą spalinową, kosiarką spalinową z napędem lub "traktorek" oraz kosiarkami komunalnymi i inne,

  • grabienie liści, zbieranie pokosu/liści i innych,

  • ręczne odchwaszczanie,

  • strzyżenie żywopłotów,

  • pielenie chwastów,

  • zbieranie drobnych odpadów,

  • i inne,

Oferujemy:

  • godziny pracy od 7:00 do 15:00,

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • szkolenia, instruktaże potwierdzone certyfikatami,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Oczekujemy:

  • wymagane doświadczenie przy pracy z kosą spalinową (kosiarz),

  • prawo jazdy kat. B,

Aplikację prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisu OLX. Dla osób bez CV - prosimy w treści wiadomości przesłać niezbędne dane takie jak imię i nazwisko, wiek, doświadczenie i inne dodatkowe atuty.

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 909688505