2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Leszno
europegaz
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik w dziale rozliczeń

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Europegaz Transport należy do Grupy Europegaz, która działa w branży Transport, Spedycja, Logistyka od blisko 30 lat. Jesteśmy jednym z liderów firm TSL w Polsce. Dostarczamy globalnym markom kompleksowe usługi logistyczne w oparciu o nowoczesną flotę i zaplecze magazynowe.

W odpowiedzi na nowe projekty i wyzwania na rynku poszukujemy:

Pracownik w dziale rozliczeń i fakturowania

Opis stanowiska: ·

  • Kontrola rozliczeń dokumentów transportowych, przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych, ·

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, ·

  • Bieżąca współpraca z działem spedycji i controllingu

Wymagania: ·

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie, ·

  • Umiejętność analitycznego myślenia, ·

  • Wysoka sumienność i uporządkowane podejście do wypełniania obowiązków Umiejętność pracy w zespole, ·

  • Praktyczna wiedza z zakresu Pakietu MS Office- w szczególności Excel .

  • Mile widziane doświadczenie w firmie transportowej

Oferujemy:

  • stabilną i perspektywiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • kameralną i koleżeńską atmosferę w pracy w młodym Zespole

  • możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobycia nowych kompetencji w ramach Grupy Europegaz

  • profesjonalne szkolenia

  • wsparcie systemów IT i narzędzi telematycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami za wyniki.

Miejsce pracy: Osieczna, Łoniewska 1

Administratorem danych osobowych jest EURO-PEGAZ Sp. z o.o. Transport Sp.K. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 881428250