2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Radomsko
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik w dziale technicznym Radomsko 4000 zł na rękę

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, zajmującego się produkcją kształtek styropianowych, szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: PRACOWNIK W DZIALE TECHNICZNYM.

Lokalizacja: Radomsko.

Nasz długoletni Klient od ponad 55 lat jest liderem w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych wykorzystywanych m.in. do zderzaków samochodowych, kasków, opakowań a nawet w samolotach Airbus A380. Posiada 6 zakładów produkcyjnych w Europie z czego 3 są w Polsce. Obsługuje przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki oraz motoryzacji.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • wynagrodzenie na rękę z dodatkami to 4040 zł,

  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze 4242,00 brutto + 1000 premii frekwencyjnej brutto + dodatek nocny 20%,

  • praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 od poniedziałku do piątku,

  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę po 6 miesiącach współpracy,

  • zdobycie cennego doświadczenia na kluczowym stanowisku w firmie.

Zadania:

  • przygotowywanie form do instalacji na maszynie,

  • montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych,

  • bieżące naprawy mechaniczne oraz przegląd maszyn.

Wymagania:

  • doświadczenie przy naprawie maszyn (teoretyczne i praktyczne),

  • podstawowa znajomość obsługi narzędzi: klucze standardowe, śrubokręty, wiertarka, szlifierka, myjka ciśnieniowa,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • mile widziana wiedza z zakresu pneumatyki, elektryki oraz hydrauliki.

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,

  • Rekomendacja,

  • Spotkanie w siedzibie firmy,

  • Decyzja.

Kontakt: 57*******98.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 912659996