2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Zachodniopomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Szczecin
  7. Pracownik restauracji fast-food - Pogodno
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik w lodziarni-kawiarni LODOLANDIA Bezrzecze oraz Zawadzkiego

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lodziarnia-kawiarnia Lodolandia Bezrzecze ul. Górna (koło Biedronki) oraz Zawadzkiego szuka pracownika na stanowisko sprzedawca.

Poszukujemy osób:

  • energicznych i bardzo dyspozycyjnych (praca o różnych porach dnia, również w weekendy)- szczególnie zależy nam na dyspozycyjności w godzinach przedpołudniowych - preferujemy osoby uczące się w chmurze lub dyspozycyjnych studentów

  • posiadających status studenta/ucznia (przed 26 rokiem życia)

  • posiadających książeczkę SANEPID

  • pracowitych, dbających o porządek (utrzymanie porządku jest naszym priorytetem)

  • doświadczenie w gastronomii przy kręceniu lodów świderków będzie dużym atutem

Zależy nam na pracownikach bardzo solidnych, szukających pracy na dłużej, co najmniej na cały sezon (do końca września) oraz na jesień-zima (w Kołaczu na Okrągło).

Zakres obowiązków:

  • kręcenie lodów świderków oraz przygotowaywanie deserów lodowych

  • wypiekanie gofrów

  • przygotowywanie napojów

  • obsługa maszyn

  • sprzątanie i dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

Prosimy o niewysyłanie CV osoby, które nie ogarniają pracy w kuchni.

Oferujemy miłą atmosferę pracy oraz wynagrodzenie od 28 do 32 zł za godzinę + okresowe akcje premiowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV koniecznie ze zdjęciem. Nie odpowiadamy na CV bez zdjęcia.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 758317605