2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
rekrutacja
Dodane 28 maja 2024

Pracownik warsztatowo-magazynowy

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa magazynu: przyjęcia i wydania towaru, dostawy towaru do klienta,

  • obsługa warsztatu: wykonywanie przewodów hydraulicznych i przemysłowych

  • praca z dokumentacją magazynową i warsztatową,

 Wymagania:

  • preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • prawo jazdy kategorii B (czynne),

  • ogólna znajomość obsługa komputera (MS Office),

  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 30 letnim doświadczeniem na rynku,

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych przy umowie na czas nieokreślony,

  • pakiet medyczny przy umowie na czas nieokreślony,

  • pakiet sportowy po trzech miesiącach od zatrudnienia,

  • potrzebne narzędzia pracy i szkolenia wprowadzające,

  • rozwój zawodowy,

  • miłą i przyjazną atmosferę,

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918247193