2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętochłowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik warsztatu serwisu opon/ wulkanizator

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

GRUPA DELTA TRANS jeden z największych operatorów logistycznych w kraju, działający na rynku od 35 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • wymiana, wyważenie opon i kół we wszystkich rodzajach pojazdów

  • naprawa opon

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • podstawowe naprawy mechaniczne pojazdów

 Nasze wymagania:

  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Co oferujemy:

  • pracę w systemie II-wu zmianowym 6-14 i 14-22

  • umowa o prace

  • szkolenia zawodowe

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie w programie sportowym do karty Multisport

  • opcja ubezpieczenia grupowego

  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Delta Trans Transporte  Sp.z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w tym dokumencie do celów przyszłej rekrutacji. Moje dane będą przechowywane maksymalnie 3 lata lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 910553403