2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ożarów Mazowiecki
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik weekendowy - OPERATOR podestów ruchomych przejezdnych

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

WYMAGANE UPRAWNIENIA NA OBSŁUGĘ PODESTÓW PRZEJEZDNYCH

Profesjonalna firma sprzątająca obecna na rynku od ponad 20 lat poszukuje pracownika z rejonu Ożarowa Mazowiecki NA OBSŁUGĘ PODESTÓW RUCHOMYCH PRZEJEZDNYCH

Tworzymy zespół ludzi którzy z optymizmem i zaangażowaniem będą wspierać naszych klientów w ciągłym podnoszeniu standardu utrzymania czystości.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stawka 35-40zł/h

  • Umowę o pracę lub zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stałe wykonywanie prac utrzymania czystości na terenie obiektów naszych klientów.

  • Dbanie o zaplecze sprzętowe i techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole - Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu

  • dyspozycyjność

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane kandydatury.

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie w cv następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 873556221