2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pyrzowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Wild Bean Cafe - stacja BP Pyrzowice

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Stacja paliw BP w Pyrzowicach poszukuje pracowników na WILD BEAN CAFE

Poszukujemy osób na pełny etat jak i w mniejszym wymiarze czasu pracy., poszukujemy osób do stałej współpracy.

Zakres obowiązków stacja:

  • obsługa kasy fiskalnej

  • kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy.

  • przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe

  • dbanie o czystość i porządek

Od kandydatów oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialności

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowości do pracy zmianowej, w weekendy i święta

  • nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczą chęci do pracy i pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie- Twój wybór

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • szkolenie wdrożeniowe na stanowisku pracy

  • premie za zaangażowanie w pracę i za indywidualne osiągnięcia

Godziny pracy

7-19/19-7

Zapraszamy do pracy na naszej stacji.

Dodatkowo proszę o umieszczeniu na CV klauzuli dotyczącej

przetwarzania danych osobowych kandydata.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r.

poz. 922).

Informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź przez OLX.

Dane kontaktowe: 51*****65

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 708758797