2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Podkarpackie
  6. Wsparcie techniczne - Pilzno
Omega Pilzno
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Wsparcia IT HelpDesk

Lokalizacja

Pilzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

  • Opis stanowiska:

  • utrzymanie i konfiguracja stanowisk komputerowych

  • wsparcie techniczne użytkownika końcowego

  • współpraca z innymi obszarami IT

  • analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT

  • raportowanie bieżących działań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Windows

  • znajomość sprzętu IT

  • znajomość sieci LAN, usług sieciowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, chęć pomocy użytkownikom

  • trafność w podejmowaniu decyzji

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat,

  • szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pensję podstawową + system premiowania

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pilzno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Pilzno
ID: 908890030