2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Wielkopolska
Renata
Dodane 23 maja 2024

Pracownik wsparcia produkcji

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polipak Sp. z o.o. będący częścią Sarantis Group producent folii i opakowań z polietylenu poszukuje kandydatów na stanowisko :

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI

Miejsce pracy : Środa Wielkopolska ul. Fabryczna 7.

Prześlij swoją aplikację do nas i poznaj nowoczesny świat produkcji. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij szkolenie wdrożeniowe na stanowisku Pracownik Wsparcia Produkcji. Na początek nie musisz posiadać doświadczenia i wiedzy z zakresu obsługi maszyn – wszystkiego Cię nauczymy.

Twój zakres obowiązków:

·         Dbanie o czystość, ład i porządek na stanowisku pracy oraz w obszarze produkcji

·         Obsługa maszyn produkcyjnych

·         Ustawienie pracy maszyny zgodnie z wymaganymi parametrami

·         Właściwa i terminowa realizacja zadań

  Oferujemy:

·         Szkolenie wdrożeniowe

·         Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji zgodnie z osobistymi kompetencjami

·         Bardzo dobrą atmosferę w pracy

·         Stabilne zatrudnienie

·         Jasny system wynagradzania – wynagrodzenie zasadnicze i systemy premiowe

·         Szeroki pakiet benefitów - (dofinansowanie do zajęć sportowych, program poleceń pracowniczych, atrakcyjne ceny produktów w firmowym sklepiku, imprezy integracyjne, świeże owoce, grupowe ubezpieczenie na życie, parking dla pracowników itp.)

Nasze oczekiwania w stosunku do kandydatów:

·         Gotowości do  pracy w systemie 3 - zmianowym  4 – brygadowym

·         Umiejętności pracy w zespole

·         Zaangażowania, odpowiedzialności dokładności

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się  z  wybranymi  kandydatami.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 917116594