2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Bolesławiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Wylęgarni Drobiu

Wynagrodzenie

3 500 - 3 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Przedsiębiorstwo Drobiarskie Tomasz Szpila działające na rynku od ponad 10 lat ,zajmujące się produkcją piskląt jednodniowych, poszukuje kandydata( kobiety /mężczyzny) na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraśnik Dolny

Opis stanowiska pracy:

  • selekcja jaj wylęgowych

  • świetlenie

  • selekcja i wybieranie piskląt jednodniowych

  • mycie i dezynfekcja pomieszczeń wylęgarni

  • utrzymanie czystości

  • praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

  • uczciwość, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie 3600 netto (na rękę) dla kobiety i 3800 netto dla mężczyzny

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 738914116