2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Jasionka
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik wypożyczalni aut

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Miejsce pracy: Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę

  • Przygotowanie samochodów do wynajmu (mycie zewnątrz i wewnątrz, kontrola stanu technicznego, sprawdzenie wyposażenia itp.),

  • Transfer samochodów pomiędzy oddziałami,

  • Transport samochodów na myjnię oraz stację paliw,

  • Wydanie i odbiór samochodów,

  • Transport pojazdów do/z serwisów ,

  • Bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów

  • Utrzymanie wysokich standardów pracy, zgodnie z wartościami etycznymi i procedurami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego - obsługa klienta

  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna dotycząca samochodów,

  • Uczciwość, rzetelność, sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (stawka godzinowa) + dodatki finansowe za realiazcję celów,

  • Dzielenie się wiedzą, brak nudy i nieustanne szukanie nowych rozwiązań!

  • Spora dawka wiedzy z branży motoryzacyjnej, którą wykorzystasz w praktyce,

  • Niesamowita atmosfera i ludzie – Wszyscy jesteśmy po imieniu i lubimy się! Razem tworzymy zgrany zespół, każde zadania wykonujemy szybciej i sprawniej dzięki wzajemnemu wsparciu,

  • Elastyczny grafik,

  • Szkolenie wprowadzające i narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.

Aplikuj do nas, nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia, lecz pasji i chęci do rozwoju!

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 909189923