2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zegrzynek
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik wypożyczalni sprzętu wodnego - Bosman | Czartery Klub Mila

Wynagrodzenie

28,10 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zegrzynek

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie do czarterów sprzętu wodnego (jachty , żaglowe, motorowe, RIBy, inny sprzęt pływający)

  • Bezpośrednia obsługa i kontakt z Klientami, osobisty udział w wydawaniu i odbieraniu jachtów

  • Dbałość o stan techniczny sprzętu wodnego, konserwacja i naprawy

  • Danie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w weekendy

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu wodnego (np. kajaki, rowery wodne, motorówki)

  • Patent żeglarski lub motorowodny będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w wypożyczalni sprzętu wodnego w Klubie Mila Zegrzynek

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy, również poza sezonem

Lokalizacja

Zegrzynek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zegrzynek
ID: 910593472