2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Łapy
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Zakładu Produkcyjnego (branża budowlana)

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Zakładu Produkcyjnego (branża budowlana).

Miejsce pracy (Zakład Produkcyjny): Łapy-Łynki

Zachęcamy również do pracy osoby z Białegostoku - codziennie zapewniamy darmowy transport w obie strony.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku w Zakładzie Produkcyjnym;

  • udział w inwentaryzacjach;

  • dbałość o utrzymanie zgodności stanów;

  • rzetelność i prawidłowość w pakowaniu produktów;

  • praca w systemie 2-zmianowym;

  • dbałość o towar i mienie firmy.

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • samodzielność;

  • dobra organizacja pracy;

  • mile widziane - uprawnienia UDT na wózki widłowe lub chęć do ich wyrobienia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę);

  • atrakcyjny system wynagrodzenia;

  • możliwość rozwoju;

  • wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i zaangażowaniem;

  • przyjazną atmosferę;

  • praca w zgranym zespole;

  • odpowiednie narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.

W CV prosimy o umieszczenie odpowiedniej klauzuli rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 900523030