2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Cierpice
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik zakładu wylęgu drobiu - ZWD Cierpice

Lokalizacja

Cierpice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Spółka NaturAgra Wylęgarnie wchodzi w skład Grupy DROSED jednego z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku DROSED należy do francuskiej Grupy LDC, która jest europejskim liderem w produkcji drobiu świeżego.

Dołącz do zespołu NATURAGRA WYLĘGARNIE Sp. z o.o.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

Pracownik zakładu wylęgu drobiu

Miejsce pracy: Zakład Wylęgu Drobiu w Cierpicach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Szkolenia wprowadzające w obowiązki na stanowisku pracy

  • Satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dodatkowe świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku

Zadania na stanowisku:

  • Prace związane z wylęgiem drobiu

  • Nakładanie jaj

  • Praca przy przekładach

  • Prace przy wybieraniu piskląt

  • Dbanie o czystość i higienę zakładu

  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane doświadczenie w branży drobiarskiej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez NaturAgra Wylęgarnie Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wysoka 3, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Administratorem Danych Osobowych jest NaturAgra Wylęgarnie Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wysoka 3. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Lokalizacja

Cierpice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Cierpice
ID: 912629295