2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Widzew
Marta
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Zespołu Logistycznego w Magazynie DECATHLON

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Łódź, Al. Ofiar Terroryzmu 11 września 14

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw,

  • rozmieszczanie i transportowanie towarów w magazynie,

  • kompletowanie zamówień,

  • dbanie o terminy oraz jakość dostaw,

  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • dyspozycyjność w tygodniu i w wybrane weekendy w systemie dwuzmianowym,

  • odpowiedzialność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć rozwoju swoich kompetencji i umiejętności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½, ¾, pełny),

  • wynagrodzenie na poziomie 4600 zł brutto, premie miesięczne i kwartalne, dodatek dla operatorów wózków widłowych, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, PPE, bony świąteczne),

  • wprowadzenie do firmy, z nami poznasz atmosferę jaka panuje w Decathlon,

  • wspólne świętowanie sukcesów oraz sportowe spotkania zespołu,

  • szkolenia przygotowujące do pracy,

  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 909521877