2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Nowy Sącz
Drogerie i Farmacja Hebe JM Drogerie i Farmacja
Dodane 02 maja 2024

Pracownik zewnętrzny - Operacja

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis firmy:

Dołącz do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce, należącej do Grupy Jerónimo Martins. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak szeroka, jak paleta możliwości.Naszym fundamentem są ludzie, stawiamy na zaufanie, szacunek i otwartą komunikację. Dzięki temu budujemy silne i zaangażowane zespoły, które poprzez wspólną pracę kształtują naszą przyszłość. Każdego dnia mamy styczność z wyjątkowymi produktami. Dla wielu z nas kosmetyki to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Stawiamy na wewnętrzny kapitał i budujemy świadomość możliwości, jakie daje firma. Dynamiczny wzrost i ekspansja Hebe to szansa na rozwój każdego z nas.Tworzymy piękniejszą rzeczywistość

Opis stanowiska:

Chcesz pracować z ludźmi? Dla nas piękno to ludzie! Dołącz do zespołu Hebe na umowę zlecenie.

Jesteśmy Hebe – silnie rozwijającą się firmą od 2011 r. w branży beauty. Działamy w Polsce  i w Europie– rozwijaj się z nami! Oferujemy m.in.: umowę o pracę, bez okresu próbnego,  premie za dobre wyniki, kafeterię benefitów, kartę MULTISPORT i wiele innych! Tworzymy zgrany zespół, który zawsze może na siebie liczyć. To, co nas łączy to pasja do piękna i branży, w której działamy.

Za co będziesz odpowiadać?

  • Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru na półki
  • Kompletowanie zamówień e-commerce

Nasze wymagania i oferowane benefity

  • Tak, jak my stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz
  • Dobrze się czujesz w świecie kosmetyków (i chcesz go lepiej poznać)
  • Angażujesz się w wykonywaną pracę i chcesz się rozwijać

Benefity

  • Umowa zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroka gama szkoleń (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)
  • Praca w jednej z największych drogerii w Polsce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 914393272