2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Chodzież
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownika ds. Pielęgnacji Terenów Zielonych i Porządku.

Wynagrodzenie

20 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chodzież

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Domivita - Salon Motoryzacyjny

Pracownik ds. Pielęgnacji Terenów Zielonych i Utrzymania Porządku - Dołącz do Naszego Zespołu!

W Domivita, renomowanym salonie motoryzacyjnym, rozpoczynamy poszukiwania zaangażowanego pracownika fizycznego, który dołączy do naszego zespołu. Szukamy osoby z doświadczeniem w pielęgnacji terenów zielonych i utrzymaniu porządku, gotowej zadbać o estetykę naszego obiektu.

Co Będziesz Robił?

  • Pielęgnacja terenów zielonych: koszenie trawników, podlewanie kwietników, usuwanie chwastów.

  • Dbanie o czystość i porządek wokół obiektu.

  • Wykonywanie drobnych prac gospodarczych związanych z utrzymaniem terenu.

Co Oferujemy?

  • Elastyczny harmonogram pracy (praca sezonowa, dorywcza, 3 razy w tygodniu lub do uzgodnienia)

  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twoich umiejętności.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wysokie standardy jakościowe.

Czego Oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Zaangażowania, wysokiej kultury osobistej i dobrej organizacji pracy.

  • Samodzielności, dokładności i sumienności.

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Jak Aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach 8:00-18:00 lub wyślij swoje CV na podany adres email. Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który ceni sobie jakość i estetykę!

Obowiązki:

Sprzątanie na terenie zewnętrznym

  • Koszenie trawy

  • Prace ogrodowe (pielenie rabat, przycinanie krzewów, zamiatanie liści)

  • Odśnieżanie (ręczne i mechaniczne)

  • Zbieranie śmieci

  • Utrzymanie czystości otoczenia budynku

  • Drobne prace naprawcze

  • Pielęgnacja zieleni (podlewanie, cięcie roślin, opryski ochronne)

  • Segregacja odpadów

  • Mycie okien

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kultura osobista

Lokalizacja

Chodzież,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chodzież
ID: 910834584