2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Woleń
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownika Działu Kontroli Jakości

Lokalizacja

Woleń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy

Lokalizacja: Domaniew 9a 98-23 Błaszki

Opis stanowiska:

·         nadzór nad realizacją wdrożonych w zakładzie standardów jakościowych,

·         prowadzenie dokumentacji systemowej i zapisów jakości,

·         bieżąca kontrola jakości produkcji- kontrola i analiza procesów produkcyjnych,

·        Kontrola wyprodukowanych wyrobów przed wysyłką do odbiorcy

·      Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości/produkcji - nie jest to warunek konieczny!

Wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe techniczne,

·         znajomość rysunku technicznego,

·         znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością

·         doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         wysoka kultura osobista, rzetelność i uczciwość,

·         dobra znajomość środowiska Office (Word, Excel),

·         zdolności analityczne oraz doskonała organizacja pracy własnej,

·         umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego duże możliwości rozwoju

·         narzędzia niezbędne do pracy,

·         wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

·         przyjazną atmosferę pracy

·        pracę w systemie jednozmianowym

Lokalizacja

Woleń,

Łódzkie

Łódzkie, Woleń
ID: 897208961