2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Pracownik Zaplecza Kuchni - Sheraton Grand Warsaw

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Sheraton Grand Warsaw poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Zaplecza Kuchni, tj. osoby, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości hotelowych, poprzez utrzymywanie porządku i czystości w zapleczu kuchennym oraz na stanowisku pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie porządku na zapleczu kuchni;

  • dbanie o czystość oraz zaopatrzenie;

  • pakowanie i przechowywanie gotowych potraw;

  • pomoc w zaopatrzeniu kuchni w niezbędne składniki i artykuły higieniczne;

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika zaplecza kuchni;

  • przestrzeganie zasad BHP i przepisów sanitarnych;

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu i reagowania w trudnych sytuacjach;

Wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • wysoka kultura osobista i komunikatywność;

  • punktualność, sumienność i zaangażowanie;

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę i realne możliwości rozwoju w sieci Marriott International;

  • międzynarodowe środowisko pracy;

  • bezpłatne, pyszne i urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej;

  • pakiet benefitów pracowniczych, w tym: opiekę medyczną w LuxMed, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową na atrakcyjnych warunkach;

  • zaplecze socjalne;

  • zniżki na usługi hotelowej pralni;

  • atrakcyjne zniżki na noclegi w hotelach sieci Marriott w Polsce i na świecie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

 Administratorem danych osobowych jest Starwood Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. B.Prusa 2. Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu z którą należy się zapoznać.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917970748