2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubelskie
  6. Kontrola jakości - Osmolice Pierwsze
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownika do Działu Kontroli Jakości

Wynagrodzenie

5 100 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osmolice Pierwsze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„OSMOFROST” Sp. z o.o. w Osmolicach Pierwszych k/Lublina. Firma z kapitałem zachodnioeuropejskim, producent mrożonych owoców i warzyw, działający w rejonie Lublina – poszukuje:

Wymagania pracodawcy:

-   umiejętność pracy w zespole

-   komunikatywność

-   dokładność, sumienność

-   gotowość do pracy w systemie zmianowym

-   mile widziane doświadczenie w kontroli jakości warzyw, owoców

Oferujemy:

-     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-     korzystne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

-     pakiet medyczny na wizyty lekarskie

-     odzież ochronna i obuwie robocze

-     pełne szkolenie stanowiskowe

-     parking monitorowany dla samochodów

Opis stanowiska pracy:

-     przyjęcie surowca (ocena surowców i wystawianie dokumentów)

-     kontrola jakości wyrobu gotowego

-     dokumentowanie analiz

-     zapewnienie prawidłowego działania systemu zarządzania jakością

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownika do Działu Kontroli Jakości prowadzonego przez firmę Osmofrost Sp.z.o.o. oraz dobrowolnie: Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Osmofrost Sp. z.o.o. Jednocześnie jestem świadomy/-prawa dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Lokalizacja

Osmolice Pierwsze,

Lubelskie

Lubelskie, Osmolice Pierwsze
ID: 912880997