2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Tczew
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracuj jako Doradca Bankowy

Wynagrodzenie

4 250 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Hej, szukasz fajnej pracy? Chcesz rozmawiać z ludźmi i interesujesz się finansami? Masz gadane albo chcesz się tego nauczyć? Jeśli odpowiedziałeś x3 tak, to sprawdź naszą ofertę!

Media System to firma, która zajmuje się outsourcingiem obsługi klienta. Współpracujemy z jednym z największych banków w Polsce, który ma super ofertę dla swoich klientów. Ty możesz być częścią tego projektu!

Co Ci oferujemy?

- umowę o pracę na pełen lub 3/4 etatu

- dobrą kasę i premie za wyniki

- szkolenia, które przygotują Cię do pracy na projekcie

-możliwość rozwoju i awansu w firmie

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego już od 1 dnia pracy,

-Dofinansowanie do pakietu medycznego LUXmed po roku pracy,

-Czasoumilacze, brak dress code’u, cykle tematyczne, konkursy - u nas zawsze coś się dzieje,

-Nasz autorski program benefitowy MediaKiosk polegający na zbieraniu punktów i wymianie ich na nagrody (bony, vouchery, gadżety firmowe, dzień wolny od pracy)

-System poleceń znajomych do pracy.

Twoje zadania będą polegać na:

-rozmawianiu z klientami banku przez telefon,

-nie pozyskujesz nowych klientów

-proponowaniu klientom bankowych produktów, które pasują do ich potrzeb, takich jak kredyty, konta, karty, lokaty, ubezpieczenia itp.

-budowaniu z klientami długiej i dobrej relacji, opartej na zaufaniu i profesjonalizmie

Co od Ciebie wymagamy?

-wykształcenie minimum średnie

-komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

-nastawienie na klienta i na osiąganie celów

-znajomość obsługi komputera

-mile widziane doświadczenie w pracy w call center, obsłudze klienta lub sprzedaży

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, prześlij swoje cv. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszego teamu!

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych wobec otrzymanej aplikacji kandydata.1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w procesie prowadzonej rekrutacji jest Media System Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (ul. Zygmunta Augusta 7, 85-082 Bydgoszcz); 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod(at)mediasystem.pl 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji; 4. Podane dane będą przetwarzane: a. na podstawie art. 22 ze zn.1 §1 Kodeks pracy – w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę bądź; b. wobec konieczności ustalania warunków umowy w zw. z przepisami Kodeksu Cywilnego. 5. Podanie danych w zakresie niezbędnym do prawidłowej oceny aplikacji i wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe w pozostałym zakresie całkowicie dobrowolne – niemniej ich podanie może być niezbędne do właściwej oceny kwalifikacji i doświadczenia; 6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym poza przypadkami wskazanymi w przepisach prawa; 7. Dane przechowywane będą do czasu podjęcia decyzji o zatrudnieniu, a w przypadku zatrudnienia lub zawarcia umowy do czasu wskazanego przez przepisy prawa; 8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu. 9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Więcej informacji na www.mediasystem.pl w zakładce „Polityka Prywatności”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Tczew
ID: 909711858