2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Gocab
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracuj w Gocab - kierowca taksówki praca Uber Bolt Free Now

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gocab jest wiodącym na rynku partnerem rozliczeniowym największych aplikacji Uber, Bolt i Free Now. Nasi pracownicy ufają nam, bo jesteśmy uczciwym i znanym pracodawcą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku taksówkarskim od przeszło ośmiu lat. Gwarantujemy regularne cotygodniowe wynagrodzenia, a różnorodność, uczciwość i tolerancja stanowią podstawę naszej kultury korporacyjnej opartej na wzajemnym szacunku.

Skorzystaj z bezpiecznej pracy z perspektywami - dołącz do naszego zespołu już dziś!

Pracuj u nas na pełen etat, na pół etatu lub dorywczo jako student. Teraz możesz pracować jako taksówkarz także swoim prywatnym autem lub wynajmowanym od nas. Z nami, jako kierowca Gocab, będziesz wozić pasażerów aplikacji Uber, Bolt i Free Now. Miejsce odbioru i trasę przejazdu wskaże aplikacja, która rozliczy w całości wszystko za Ciebie. Dbasz tylko o to, aby pasażerowie w miłej atmosferze dotarli bezpiecznie na miejsce i na czas.

Gocab jest już w trasie w ponad trzydziestu polskich miastach. Stale się rozwijamy, cały czas uruchamiając nowe lokalizacje. W naszej flocie konsekwentnie stawiamy na pojazdy niskoemisyjne i hybrydowe. Jest to ekonomicznie uzasadnione i wzorowe pod względem ekologicznym. Już ponad 95% naszej floty stanowią pojazdy napędzane paliwami alternatywnymi.

Nasi pracownicy cenią sobie elastyczne godziny pracy, pełną szacunku interakcję, doskonałą organizację i solidną pracę w Gocab.

Teraz i Ty też możesz zostać częścią naszego zespołu!

Obowiązki jako kierowca Gocab:

  • przewóz pasażerów taksówką (aplikacja sama wskaże Ci drogę i rozliczy opłatę)

  • korzystanie z nawigacji Uber, Bolt, Free Now do wyznaczania najlepszej trasy

  • profesjonalizm w kontakcie z klientami niezależnie od okoliczności

  • pilnowanie, aby pojazd był zawsze zatankowany i gotowy do użycia

  • punktualność i uczciwość

Wymagania dla kierowców Gocab:

  • ważne prawo jazdy kategoria B

  • minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów, pozwalającego na bezpieczne wykonywanie pracy

  • ukończone 19 lat

  • badania lekarskie i psychotesty dla kierowcy taksówki

  • zaświadczenie o niekaralności, nie starsze jak 30 dni

  • zdjęcie do identyfikatora taksówkarza

Mile widziane będą:

  • gotowość do elastycznych godzin pracy, także w weekendy i w nocy

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

  • sumienność, rzetelność i uczciwość

  • biegłość w posługiwaniu się smartfonem oraz nawigacją samochodową

  • dobre zarządzanie czasem

Wynagrodzenie jako kierowca Gocab:

  • do 55 zł za godzinę*

  • napiwki

  • bonusy, premie i nagrody

*średnie przychody kierowców za ostatnie sześć miesięcy. Twoje wynagrodzenie będzie uzależnione w głównej mierze od ilości przepracowanych godzin oraz ilości zrealizowanych zleceń/kursów. W skład wynagrodzenia wejdą także napiwki, premie i bonusy. W godzinach wieczornych, w weekendy i święta zarobki sięgają nawet 80-100 zł za godzinę!

Warunki pracy w Gocab:

  • bezpłatne szkolenia z obsługi aplikacji Uber, Bolt i Free Now

  • tygodniówki - rozliczenie i wypłaty w każdy wtorek

  • samochód do dyspozycji na wyłączność 24h/dobę

  • elastyczne godziny pracy - pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz

  • legalność pracy - licencje TAXI (wypis na samochód i identyfikator kierowcy w ponad 30 miastach)

  • legalne zatrudnienie - umowa o pracę / zlecenie / b2b

  • pomoc w uzyskaniu wymaganych dokumentów, badań lekarskich, licencji, przeglądu taxi, legalizacji pobytu oraz wielu innych

  • rabaty na paliwo i gaz LPG nawet 20-80gr/litr

  • rabaty na część samochodowe nawet do 50%

  • stałe wsparcie i pomoc dla kierowców Gocab

  • program poleceń i bonusów - poleć kierowcę który przepracuje 4 tygodnie, a otrzymasz 300 zł

Nie wiesz od czego zacząć? - Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, jak szybko możesz rozpocząć pracę, zarabiając już od pierwszego dnia! Zapraszamy na pyszną kawę i spotkanie do naszych biur. Nie zwlekaj!

Go Cab Premium Partner jest największą licencjonowaną korporacją taksówkarską w województwie Warmińsko-Mazurskim oraz Pomorskim, która posiada licencje taxi: Olsztyn, Dywity, Stawiguda, Jeziorany, Barczewo, Purda, Olsztynek, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Reda, Rumia, Wejherowo, Kosakowo, Puck, Cedry Wielkie, Choczewo, Żukowo, Kolbudy, Szemud, Krokowa, Przodkowo, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie, Władysławowo, Jastarnia, Hel, Łeba.

Do zobaczenia

Zespół Gocab

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 877159220