2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Ostrów Wielkopolski
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracuj w SUPER zgranym zespole- TYLKO poniedziałek- piątek

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Cześć,

jeśli masz dość pracy, gdzie panuje sztywna atmosfera, lub wprowadza się na siłę zabiegi, które mają ją poprawić, ale w praktyce wygląda to, jak malowanie trawy na zielono, to być może mamy coś dla Ciebie :)

Jesteśmy DealMakers, jak sama nazwa wskazuje, pomagamy naszym partnerom rozwijać ich sprzedaż, ale również obsługę klienta. Pracujemy przy ciekawych projektach, a każdy nasz konsultant to osoba, która dostaje pełną samodzielność. Więcej o nas na stronie www.deal-makers.pl odwiedź też nasze sociale, tam publikujemy więcej z życia naszego szalonego biura :) www.facebook.com/DealMakersPolska

Nie jesteśmy typowym call center!

3 nasze główne zasady w biurze:

  • Szczerość i otwarta komunikacja- mówimy sobie, jak jest i nie zamiatamy spraw pod dywan (szef też chce wiedzieć, że zachował się nieodpowiednio i docenia taką informację zwrotną);

  • Zaufanie do siebie- stawiamy sobie cele, ale nie kontrolujemy siebie przesadnie. Mamy do siebie zaufanie, bo inaczej taka współpraca nie może dobrze wyglądać;

  • Atmosfera na pierwszym miejscu- przychodzimy do biura, bo chcemy, a nie bo musimy. W biurze czasem lata czyjś piesek, ale zdarza się, że idziemy na home office- bo tak :P (aczkolwiek preferujemy prace z biura);

Co robimy?

  • Prowadzimy kompleksową sprzedaż i obsługę klienta dla naszych partnerów biznesowych. Staramy się przyjmować tylko CIEKAWE projekty (nie będziemy mieć garów, pościeli, kredytów, czy fotowoltaiki :P);

  • Obsługujemy klientów telefonicznie, mailowo, a czasem przez różne komunikatory;

  • Mocno się rozwijamy więc każda osoba, która wniesie wartość do biura, jest nam potrzebna- na wczoraj :)

To będą Twoje zadania :)

Co oferujemy?

  • Pełny wymiar pracy- choć pracujemy 6h dziennie. Tak organizujemy środowisko pracy, że wyrabiamy się w 6 godzin- lepiej mieć więcej czasu dla siebie;

  • Podstawę + prowizję (oczywiście zależną od wyniku);

  • W pełni samodzielne stanowisko pracy- nie mamy manii przesadnej kontroli;

  • Rodzaj umowy, jaki chcesz, ale ważny jest dla nas okres próbny- musimy wiedzieć, że będzie nam się dobrze współpracować;

  • Szkolenia, które podnoszą Twoje kwalifikacje- być może przydadzą Ci się również w dalszej ścieżce rozwojowej;

  • Czasem wychodzimy też na miasto- zdarza się, że wracamy, jak już jest jasno :P

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się go (a nawet możesz być gadułą);

  • Masz swoje zdanie i lubisz proponować swoje pomysły;

  • Jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę pracy;

  • Umiesz sobie stawiać cele i masz ciąg, żeby je osiągać;

  • Jeśli masz jakąś pasję, będzie to dodatkowy atut- takich ludzi bardziej lubimy :)

Jeśli stwierdziłeś/aś TAK to śmiało wyślij swoje CV, a jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse, to wyślij nam zdjęcie swojego psiaka, kota, królika, czy zwierzaka, którego masz, ponieważ jesteśmy BARDZO ZWIERZAKOLUBNI:)

Do usłyszenia i zobaczenia

Beata

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 808844144