2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracuj z najlepszymi w Magazynie/Sortowni! Atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Grupa T2S dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku

Pracownik Magazynu/Sortowni

Miejsce pracy: Olsztyn

Twoje zadania:

  • Przenoszenie/sortowanie paczek

  • Prace magazynowe

  • Obsługa skanera

  • Rozładunek i załadunek transportów do innych oddziałów.

To proste, prawda?

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność w tym gotowość do pracy w godzinach nocnych

  • Dobra organizacja pracy

  • Rzetelność, dokładność, sumienność,

  • Dobra sprawność fizyczna

Posiadasz to wszystko?

My oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym- Ty wybierasz jak chcesz pracować.

  • Dojazd do i z pracy.

  • Współpraca na postawie umowy zlecenia.

  • Wypłatę zawsze na czas-masz to jak w banku,

  • Pracę w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku

Brzmi interesująco?

Jeśli tak, to nie czekaj tylko zgłoś się już dzisiaj!