2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kargowa
Dodane 03 maja 2024

Praktykant/ka w Dziale Produkcji ( Nestle Kargowa )

Lokalizacja

Kargowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

              PRAKTYKANT/KA W DZIALE PRODUKCJI

Twój zakres obowiązków

  • Udział w codziennych zadań i projektach prowadzonych w Dziale Produkcji

  • Optymalizacja procesów czyszczenia linii produkcyjnej (weryfikacja obecnych standardów oraz optymalizacja procesów)

  • Optymalizacja procesu przezbrojeń

  • Współpraca z działami pomocniczymi (m.in. Działem Zapewnienia Jakości, Dział Techniczny)

Nasze wymagania

  • Studenci od II roku studiów i absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów (preferowane kierunki: Zarzadzanie i inżynieria produkcji, Zarządzanie produkcją itp.)

  • Chęć do rozwoju i uczenia się

  • Gotowość do aktywnej współpracy z innymi

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Inicjatywa i proaktywność

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

           3-miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań

  • Możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna

  • Współpraca z profesjonalnym i otwartym zespołem

  • Liczne atrakcje i inspirujące spotkania (integracja, szkolenia, wyjazdy służbowe)

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Kargowa,

Lubuskie

Lubuskie, Kargowa
ID: 914642091