2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 05 kwietnia 2024

praktykantka do salonu stylizacji rzęs/brwi

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję praktykantki ze szkoły kosmetycznej, bądź osoby na doszkolenie i douczenie z zakresu stylizacji brwi/laminacji/brwi i stylizacji rzęs.

Możliwość zatrudnienia.

Wymagania:

Jakakolwiek wiedza z zakresu kosmetyki, mile widziane doświadczenie pracy z klientem, dyspozycyjność, chęć i zamiłowanie do pracy z kobietami oraz w branży Beauty.

Zakres obowiązków:

Pomoc przy zabiegach (przy większej samodzielności i doświadczeniu samodzielna praca)

Kontakt z klientkami

Zapisy klientek

Pomoc w salonie

Organizacyjne sprawy salonu

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 845947355