2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Małopolskie
  6. Social media - Kraków
  7. Social media - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Praktyki social media copywriter

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Agencja mediów społecznościowych, poszukuje na swój pokład kreatywnego praktykanta, który chciałby zgłębić tajniki social media marketingu.

Opis stanowiska:

- Tworzenie treści na blogi firmowe, strony internetowe, materiały promocyjne, itp.,

- Pomoc przy tworzeniu contentu na kanały social media

  • - Poznawanie tajników najbardziej popularnych portali społecznościowych (TikTok, Instagram, Facebook, LinkedIn)

- Tworzenie tekstów i haseł reklamowych ,

  • - Marketing wirusowy, szeptany

Oczekujemy:

- lekkiego pióra, umiejętności tworzenia tekstów,

- kreatywnego i otwartego umysłu,

- chęci nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

-podstawowej znajomości Facebooka i Instagrama

Oferujemy:

- 3-miesięczny bezpłatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia,

- elastyczny czas pracy,

- poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie mediów społecznościowych i marketingu internetowego,

  • - Poznanie tego jak wygląda praca w agencji social media od środka

- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- udział w interesujących, rozwojowych projektach,

- wsparcie doświadczonych współpracowników,

- tuziny humoru,

- rodzinną atmosferę

Zainteresowany/zainteresowana? To wyślij do nas swoje CV wraz z próbkami tekstów przez formularz kontaktowy olx. Nie zapomnij załączyć klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 637383711