2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nałęczów
Dodane 03 maja 2024

Praktyki w Dziale Technologii 4.0 - Program Praktyk Letnich Nestlé

Lokalizacja

Nałęczów

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Otwieramy 25. edycję Programu Praktyk Letnich Nestlé Polska! Jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym w międzynarodowym środowisku, na udziale w ciekawych projektach, na budowaniu relacji w przyjaznym otoczeniu, w którym podstawą jest szacunek – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Praktyki w Dziale Technologii 4.0  - Program Praktyk Letnich Nestlé

Lokalizacja: Nałęczów

Dołącz do Nestlé jeżeli:

  • Jesteś studentem/ką min. 3-ego roku studiów lub absolwentem/ką (preferowane kierunki programowanie lub pokrewne)

  • Biegle poruszasz się w środowisku MS Office, w szczególności MS Excel

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim

  • Potrafisz dobrze organizować pracę własną

  • Jesteś dokładny/a i skrupulatny/a

  • Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie

  • Znajomość Java lub/i  oprogramowania CAD jest mile widziana

Zespół Technologii 4.0 czeka na Ciebie!

W ramach projektu powierzymy Ci następujące zadania:

  • Digitalizacja dokumentacji Techniczno-Operacyjnej wg założeń dla danego projektu

  • Techniczny Troubleshooting

  • Mapowanie procesów technologicznych/Tworzenie prostych instrukcji Technicznych na bazie zebranych  i przekazanych materiałów

  • Uzupełnianie dokumentów w SAP PM dotyczących Działu Technicznego

  • Tworzenie Piktogramów wg uzgodnionych zasad działowych np. MCC -termowizja dla krytycznych urządzeń/podzespołów

  • Przygotowanie bazy przeliczeniowej w celu estymacji strat powietrza dla  już istniejącego urządzenia FLUKe – oparte na oryginalnym oprogramowaniu

  • Wsparcie działu technicznego w uzupełnianiu innych dokumentów niezbędnych do ciągłego UR, jak również współudział w już trwających projektach dotyczących sterowników PLC, HMI (Siemens, Allen Bradley etc) oraz wszelkiego rodzaju przetworników FQ

  • Systemy CAD- aktualizacje P&ID- jeśli posiadasz takie umiejętności, są one mile widziane

Co możemy Ci zaoferować?

  • 3 - miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024 z możliwością przedłużenia współpracy

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy oraz otwartości na różnorodność

  • Możliwość budowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna

  • Liczne atrakcje - integracje, inspirujące spotkania i wycieczka do jednej z naszych fabryk

  • Pakiet praktycznych szkoleń: warsztat z zarządzania ścieżkami kariery, szkolenie z Excela, szkolenie żywieniowe, możliwość zrobienia kursu eBusiness Academy

  • Spotkania ewaluacyjne oraz otrzymywanie regularnego feedbacku

  • Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań

  • Pracę w systemie hybrydowym i elastyczne godziny pracy

  • Niezapomniane wspomnienia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nałęczów,

Lubelskie

Lubelskie, Nałęczów
ID: 914645998