2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ursus
Dodane 11 kwietnia 2024

pranie tapicerek, serwis klimatyzacji samochodowej

Wynagrodzenie

2 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Gal Serwis już od 10 lat z powodzeniem zajmuje się praniem tapicerek (samochody, meble, dywany), serwisem klimatyzacji samochodowej (napełnianie, odgrzybianie) oraz sprzedażą i wymianą akumulatorów.

Usługi wykonujemy wyłącznie z dojazdem do klienta na terenie Warszawy i Wrocławia oraz w okolicach.

Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy pracownika do naszego zespołu na pół etatu na terenie Warszawy.

Osoba zatrudniona otrzyma samochód dostawczy oraz wymagany sprzęt i w ramach obowiązków będzie wykonywać usługi prania tapicerek, serwisu klimatyzacji i wymiany akumulatorów jeżdżąc do klientów.

Opis stanowiska:

·        pranie tapicerki samochodowej i domowej (dywany, meble)

·        odkurzanie i czyszczenie wnętrza auta

·        przeprowadzanie serwisu klimatyzacji samochodowej

·        wymiana akumulatorów

·        dbanie o sprzęt i wizerunek firmy podczas bezpośredniego kontaktu z klientem

Wymagania:

·        prawo jazdy kat. B

·        punktualność i sumienność

·        dyspozycyjność

·        zaangażowanie/chęci

·        kultura osobista i uprzejmość

·        mile widziana umiejętność obsługi urządzenia do serwisu klimatyzacji i znajomość podstawowych zagadnień z zakresu klimatyzacji samochodowej i mechaniki samochodowej

·        zaświadczenie o niekaralności - po zatrudnieniu

Oferujemy:

·        punktualne wynagrodzenie

·        stałą podstawę i prowizję

·        służbowy samochód (furgon), telefon i niezbędny sprzęt do wykonania usług

·        miłą atmosferę pracy i dzień pełen wyzwań

·        przeszkolenie

Praca jest wykonywana samodzielna jednak zlecenia są podawane z góry. Przeważnie jeden pracownik w ciągu dnia wykonuje 2 do 3 prań i 2 do 3 serwisów klimatyzacji lub wymian akumulatorów. W sezonie letnim przeważa serwis klimatyzacji i prań jest mniej. W sezonie zimowym nie pierzemy samochodów, tylko meble w domach i kładziemy nacisk na wymianę akumulatorów. Praca jest fizyczna ale nie ciężka i opiera się na partnerstwie i dobrej atmosferze co skutkuje zadowoleniem obu stron. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o bezpośredni kontakt telefoniczny 78*****30

Zapraszamy do współpracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 834717838