2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Dodane 24 kwietnia 2024

Prasowaczkę, Szwaczki, Pomoc szwalni- Łódź Obywatelska. Praca cały rok

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma odzieżowa Fokus zatrudni osoby niepalące do pracy na stanowiska:

Prasowaczka

Szwaczka

Pomoc szwalni

Adres Łódź Obywatelska 102/104 Budynek C klatka 4

Zatrudnimy niepalącą prasowaczkę

Zakres obowiązków:

·         pod prasówka części garderoby

·         prasowanie wyrobów gotowych (odzież damska): bluzki i sukienki, żakiety, spodnie, płaszcze, kurtki

Inne wymagania:

·         umiejętność obsługi żelazka parowego

·         znajomość prasowania różnych tkanin mile widziana.

Zatrudnimy niepalące Szwaczki,

Praca przy szyciu konfekcji damskiej. Praca całoroczna w

stabilnej firmie. Doceniamy spokój i miłą atmosferę, osobom toksycznym i konfliktowym

z góry dziękujemy.

Zatrudnimy niepalącą pomoc szwalni:

Zakres obowiązków :

·         sprawdzanie produkcji, obczyszczanie, docinanie uszkodzonych elementów

·         prasowanie- podprasówka, metkowanie, pakowanie ubrań

·         utrzymywanie porządku na swoim stanowisku

·         pomoc krojczego

Szwalnia mieści się w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 102/104

Budynek C, Klatka IV 2-piętro Firma Fokus

Wymagania szwaczka:

-umiejętność szycia dzianiny i tkaniny na maszynach przemysłowych:

stębnówka/owerlok/ dwu igłówka

-umiejętność szycia całej sztuki odzieży (przede wszystkim:

sukienki, spódniczki, spodnie, bluzki)

-dokładność, sumienność

-dobra organizacja pracy

Zatrudnimy niepalącą Pomoc szwalni

OFERUJEMY

-pracę od poniedziałku do piątku

-płatność tygodniowa

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-atrakcyjne wynagrodzenie

-elastyczne godziny pracy

-miła atmosfera

-całoroczna praca bez przestojów - ciągłość produkcji

-pracę w jasnym i przestronnym pomieszczeniu

-nowoczesny park maszynowy

Zapraszamy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 728866684