2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olkusz
Dodane 24 kwietnia 2024

Prawnik / Aplikant radcowski lub adwokacki

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca stacjonarna w dziale prawnym spółki. Wymiar czasu pracy oraz forma zatrudnienia do ustalenia.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów,

- kontakt  z sądami, organami w związku z prowadzonymi postępowaniami,

- praca administracyjno – biurowa,

- reprezentowanie Spółki przed sądami,

- analiza przepisów prawa i orzecznictwa na bieżące potrzeby Spółki,

- wykonywanie innych bieżących obowiązków powierzonych przez radcę prawnego

Wymagania:

- Status aplikanta radcowskiego/adwokackiego pierwszego lub drugiego roku,

- znajomość przepisów kodeku cywilnego, kodeksu spółek handlowych, kodeksu postępowania administracyjnego,

- zaangażowanie w powierzone obowiązki,

- samodzielność w wykonywaniu zadań.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 914165054