2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Świętokrzyskie
  6. Kelner, barman, barista - Busko-Zdrój
Dodane 17 kwietnia 2024

Presto Pasta - Kelner

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Restauracja Presto Pasta poszukuje osób na stanowisko:

  • kelnera/kelnerki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka.

  • Znajomość procedur obsługi kelnerskiej i standardów restauracyjnych.

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i skuteczne zarządzanie czasem.

  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z gośćmi.

Obowiązki:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości i przestrzeganie naszych standardów.

  • Przyjmowanie zamówień, obsługa kelnerska oraz dostarczanie potraw do stolików.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w sali restauracyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,

  • Darmowe posiłki pracownicze,

  • Terminowe wynagrodzenie,

  • Szkolenia.

! NIE SZUKAMY PRACOWNIKÓW SEZONOWYCH !

Zainteresowanych kandydatów/kandydatki prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 912591838