2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ruda Śląska
Dodane 23 kwietnia 2024

PreZero Polska- Pracownik administracyjny

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Rynkowe wynagrodzenie;

• Pakiet opieki medycznej;

• Karnety sportowe.

Zakres obowiązków:

• Obsługa biura z wykorzystaniem wszystkich stosowanych w spółce narzędzi komunikacyjnych, w tym obsługa bezpośrednia w Centrali zgodnie z przyjętymi zasadami;

• Ewidencja i zarządzanie korespondencją;

• Organizacja spotkań i konferencji;

• Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem biura, zbieranie i przetwarzanie danych oraz przygotowanie protokołów z spotkań, raportów, zestawień;

• Rejestrowanie, dekretacja faktur zakupu oraz pomoc w rozliczaniu delegacji;

• Tworzenie zamówień;

• Prowadzenie i zaopatrywanie biura w materiały biurowe i spożywcze;

• Rejestracja faktur w programie finansowo księgowym;

• Inne bieżące prace administracyjno-biurowe związane z pracą na stanowisku;

• Organizowanie i koordynacja wyjazdów służbowym.

Wymagania:

• Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji i współpracy;

• Prawo jazdy kategorii B;

• Mile widziane doświadczenie;

• Wykształcenie minimum średnie;

• Znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;

• Umiejętność pracy z dokumentami;

• Systematyczność, dokładność, skrupulatność, punktualność, uczciwość, wysoki poziom dyskrecji;

• Dyspozycyjność.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 912192752