2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Natolin
Dział HR
Dodane 03 maja 2024

Pro People: Specjalista ds. administracji magazynowej - Natolin

Lokalizacja

Natolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie rekrutacji i zarządzania projektami w terenie. Tworzymy rozproszone struktury terenowe, działające na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. administracji magazynowej

Miejsce pracy: Natolin (gmina Grodzisk Mazowiecki)

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentacji magazynowej – realizowanie wydań i przyjęć

  • obsługa systemu magazynowego

  • prace administracyjno – biurowe

  • komunikacja z Kierownikiem Magazynu celem zapewnienia ciągłości obsługi zadań w dziale

  • przygotowywanie dokumentacji magazynowej oraz jej nadzór i archiwizacja

  • raportowanie ilości zleceń wydanych z magazynu zgodnie z harmonogramem

  • raportowanie na temat błędów wydania paczek z magazynu

  • nadzór nad dokumentacją inwentaryzacyjną

Oczekiwania:

  • minimum średnie wykształcenie

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • wysoka kultura osobista, motywacja do pracy

  • gotowość do pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie składające się ze stałej miesięcznej podstawy oraz premii

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet szkoleń (pierwszy miesiąc wdrożenia w innej lokalizacji – Łubna, powiat piaseczyński, zapewniamy zwrot kosztów dojazdów)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem rynku w swojej branży

  • współpracę w zgranym, zorientowanym na cele zespole, który ceni najwyższe standardy pracy

  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • możliwość awansu w strukturach firmy oraz doskonalenia swoich umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Natolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Natolin
ID: 913010702