2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łódź
  7. Zarządzanie sprzedażą - Widzew
Dodane 15 kwietnia 2024

Product Menager.

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do grona osób wpływających na kształt transformacji energetycznej kraju! Zespół INSELL swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1995 roku. W ciągu całego tego okresu firma dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiła sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych hurtowni w branży elektrycznej, elektrotechnicznej, energetycznej, OZE, fotowoltaicznej w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie Product Managera, projektanta, który  będzie wspierał rozwój sprzedaży fotowoltaiki w INSELL.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla zespołu handlowego z portfolio produktów dotyczących fotowoltaiki i magazynowania energii

  • Analiza wymagań Klienta pod kątem technicznym

  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert oraz sprzedaży kompleksowych rozwiązań (Smart Grid)

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dotyczących produktów PV i magazynów energii

  • Współpraca z producentami inwerterów, modułów solarnych i magazynów energii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub elektrotechnicznej

  • Praktyczne doświadczenie w branży PV/OZE

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji technicznych dla Klientów, szkoleń produktowych

Mile widziane

  • Umiejętność samodzielnego zdobywania/poszerzania wiedzy

  • Umiejętność pracy w zespole i swoboda w dzieleniu się wiedzą

  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania komunikacji z innymi osobami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i korzystania z dokumentacji technicznej

  • Ważne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 911870258