2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 10 maja 2024

Produkcja form hutniczych - Trzyniec CZ - 27 - 33 000 CZK

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pracowników mężczyzn do firmy Vesuvius na produkcję form hutniczych. Praca dla mężczyzn

Miejsce pracy: Trzyniec Czechy

System pracy: 2 x zmiana poranna, 2 x zmiana nocna, 2 x zmiana popołudniowa, 2 dni wolnego 8 godzinne zmiany !

Transport: we własnym zakresie - dopłata do paliwa

Wynagrodzenie: od 27 do 33 000,00 CZK/ brutto . Po zauczeniu na stanowisku pracy czyli ok 6msc stawka wzrasta. Jest możwliość przjescia bezpośrednio pod firmę po 6msc pracy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn oraz urzędzeń,

  • praca manualna w dziale produkcji,

  • kontrola wizualna gotowego wyrobku.

Oferta jest zarówno dla osób z doświadczeniem jak i bez! Wymagana jest orientacja w pracach technicznych, pracy z urządzeniami np szlifierka, wkrętarka itd.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia,

  • chęć do pracy zmianowej,

Co oferujemy:

  • dni wolne w ciągu tygodnia,

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,

  • 25 dni urlopu + dodatkowo płatny czas wolny (nawet do 40 dni urlopu płatnego)

  • premie (miesięczna 10%, frekwencyjna 0 - 2000 CZK oraz półroczna nawet do 20 000 CZK

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 917343074