2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mińsk Mazowiecki
Martyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Produkcja monter, ślusarz, mechanik

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent maszyn dla przemysłu tartacznego poszukuje kandydata na stanowisko monter do montażu maszyn. Montaż urządzeń dla przemysłu tartacznego  Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • montaż maszyn i urządzeń

  • przygotowywanie i obróbka elementów

  • obsługa narzędzi/elektronarzędzi monterskich

  • kontrola jakości

  • inne prace warsztatowe

Wymagania:

  • chęć do rozszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • doświadczenie w branży metalowej

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,

  • praca na ogrzewanej / klimatyzowanej hali produkcyjnej

  • wewnątrz zakładowe szkolenia i rozwój branżowy,

  • pracę w firmie w godzinach 7:00-15:25,

  • wynagrodzenia proporcjonalny do wiedzy i samodzielności działania.

  • wyjazdy służbowe dodatkowo płatne

 CV proszę przesyłać na portal OLX lub składać osobiście w biurze firmy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 812176782