2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Głogów
Dodane Dzisiaj o 12:33

Produkcja Operator Urządzeń Transportowych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

E-TOWERS FAMABA S.A. jest polską firmą należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE. Głównymi produktami firmy są maszty wież wiatrowych oraz dźwigi przeładunkowe złomu i materiałów sypkich. W związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ TRANSPORTOWYCH

miejsce pracy: Głogów

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

· transportowanie elementów stalowych produktów, półproduktów na terenie zakładu pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

·  wykształcenie minimum zawodowe

·  doświadczenie w pracy w zawodzie operator urządzeń transportowych min. 1 rok

·  umiejętność obsługi suwnicy ogólnego przeznaczenia

·  prawo jazdy kat. T

·  umiejętność obsługi wózka widłowego

·  uprawnienia do obsługi FADROMY

OFERUJEMY:

· stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

· gwarancję rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy

· doskonałe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

·  bogaty pakiet benefitów pracowniczych

·  niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918689297