2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Produkcja, pracownik fizyczny RZEŹNIK-WĘDLINIARZ POLICE

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

FIRMA MASAR poszukuje pracownika produkcji, RZEŹNIK-WĘDLINIARZ PRACOWNIK PRODUKCJI do przyuczenia,

Miejsce pracy Police

Mas-Ar to mała SZCZECIŃSKA masarnia, która swoją siedzibę przeniosła do Polic. Nasza specjalność to wyroby wędliniarskie. Wytwarzamy wędliny bez zbędnych konserwantów i wędliny tradycyjne – aromatyczne, pyszne i naturalne. Działamy od 1992 rok.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Badania lekarskie (aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne)

  • Siła fizyczna

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji wędlin

Zakres obowiązków:

  • obsługa nadziewarki do kiełbas

  • okręcanie kiełbas

  • zbieranie i odwieszanie kiełbas z maszyny

  • umiejętność oceny surowca

  • przygotowanie mięsa zgodnie z recepturą zakładową

  • kontrola narzędzi pracy,

  • mycie i dezynfekcja narzędzi i miejsca pracy

Warunki zatrudnienia:

umowa o pracę ( pełny etat)

ubezpieczenie grupowe

CV prosimy wysyłać na adres email lub kontaktować się telefonicznie

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych Firma Zyguła spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Siedlcu (64-212), przy ul. Łąkowa 15a, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV i w załączonych do niego dokumentach, w tym szczególności innych danych niż wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, na potrzeby realizacji aktualnie prowadzonych rekrutacji do pracy u Administratora Danych Osobowych

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 516395859