2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Tarnowskie Góry
Dodane 02 maja 2024

Produkcja prefabrykatów - Pomocnik - Niemcy bez języka

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Wysokie zarobki w €, bezpłatne zakwaterowanie, umowa o pracę na pełny etat, zatrudnienie całoroczne, urlop wypoczynkowy płatny w €, opieka polskojęzyczna, możliwość otrzymania zaliczki.

Miejsce pracy: 59075 Hamm

Rozpoczęcie pracy: 05.2024

TWOJE ZADANIA:

  • czyszczenie stołów produkcyjnych

  • zdejmowanie/układanie stalowych elementów szalunku

  • oliwienie

  • układanie gotowego zbrojenia (mat, prętów i kratownic)

  • dbanie o porządek na hali produkcyjnej

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie wypłacane w € do 10 dnia miesiąca, wysyłamy paski wynagrodzeń,

  • stałe zatrudnienie (praca cały rok)

  • polska umowa o pracę

  • przyuczenie do wykonywania pracy

  • bezpłatnie zakwaterowanie (w pełni wyposażone kwatery z darmowym Internetem)

  • bezpłatne dojazdy do pracy firmowym busem (odległość kwater od miejsca pracy 7 km)

  • płatny urlop wypoczynkowy w euro,

  • stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz),

  • możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.

  • 20min do lotniska w Dortmundzie (darmowy transfer) Loty do/z Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Wrocław

MOŻESZ OTRZYMAĆ RÓWNIEŻ

  • zwrot podatku w Niemczech

  • świadczenia rodzinne - ’Kindergeld’,

Więcej informacji: 514'974'367

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Poltech Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach 42-680, ul. Zagórska 83 dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: daneosobowe(at)poltech.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 709667972