2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 06 maja 2024

Produkcja spożywcza

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MŁODSZY PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

  • badanie sanepidowskie

Obowiązki:

  • praca stojąca przy taśmie produkcyjnej

  • prace manualne przy produkcji mrożonych wyrobów cukierniczych: zdobienie, smarowanie kremami

  • ważenie ciast

  • wywóz form na myjkę, mycie form

  • pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:

  • stawka 27,00 zł brutto za godzinę

  • praca na dwie zmiany, wolne weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację CV przez portal olx.

Proszę dopisać zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Hr Poland Sp. z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Agencja pracy wpisana w rejestr pod numerem 5088.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913637325