2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nieporaz
Dodane 15 kwietnia 2024

Produkcja spożywcza bez doświadczenia

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nieporaz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Animille – to nie tylko pyszne gryzaki i smakołyki dla naszych domowych pupili, ale przede wszystkim głęboka idea, by dawać naszym zwierzakom to, co jest najlepsze. Jesteśmy producentem naturalnych gryzaków oraz przysmaków dla psów i kotów. Wraz z wprowadzeniem nowych produktów do naszej oferty, poszerzamy rynki zbytu na kraje europejskie oraz bliskiego wschodu.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Ponieważ jesteśmy ambitni, mamy świetny zakład produkcyjny i duży zapał do tworzenia wysokowartościowych przysmaków dla czworonogów i nie tylko!

Do naszego zespołu poszukujemy:

Pracowniczka / Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Grojec

 Twoje zadania:

  • Przygotowanie surowca do procesu produkcyjnego

  • Rozkrojenie surowca i rozkładanie na tacach

  • Obsługa podstawowych urządzeń produkcyjnych

  • Przygotowanie gotowych produktów do pakowania

  • Proces pakowania gotowego produktu

Nasze wymagania:

Współpracę zaczynamy od szkolenia więc już po kilku dniach będziesz wiedzieć wszystko, co jest potrzebne do pracy. Jeśli jednak masz doświadczenie na stanowiskach w branży spożywczej, mięsnej będzie to bardzo DUŻYM plusem.

  • Motywacja do pracy i dalszego rozwoju

  • Gotowość do długoletniej współpracy

  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Punktualność

  • Brak nałogów

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie (okres próbny i przedłużenie umowy)

  • Pracę w stałych godzinach, na jedną zmianę

  • Stałe wynagrodzenie + premie

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Szkolenie wstępne pod okiem profesjonalistów

  • Miłą atmosferę pracy, bo wtedy pracuje się lepiej

Prosimy o dodanie klauzuli do CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Nieporaz,

Małopolskie

Małopolskie, Nieporaz
ID: 911950449