2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 30 maja 2024

Produkcja- Tychy ul. Katowicka

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (KRAZ 3779) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Oferta pracy tymczasowej

Poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATOR

Miejsce pracy: TYCHY

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn do produkcji opakowań,

- realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;

- gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym;

- umiejętność pracy w zespole;

- zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość nadgodzin w weekendy dla osób chętnych

- pełny pakiet socjalny, tj. ,możliwość uzyskania karty Multisport Benefit oraz przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia PZU;

- możliwość podjęcia współpracy na stałe.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 894 - pokaż numer telefonu - 6, REGON 205 - pokaż numer telefonu - 6 ,). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 632688900