2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dąbie
Dodane 17 kwietnia 2024

Produkt Ekspert w salonie sprzedaży Mercedes-Benz

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.mojsiuk.pl

Obowiązki na tym stanowisku pracy:

  • Wsparcie produktowe i procesowe Klienta w aplikacji Mercedes me.

  •      Przeprowadzanie jazd testowych, prezentacja pojazdów, działania systemów telematyki i bezpieczeństwa.

  •     Prezentowanie pojazdów elektrycznych Mercedes-Benz i ładowarek Mercedes-Benz Wallbox.

  •        Promowanie wizerunku marki Mercedes-Benz.

  •        Przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi klienta Mercedes-Benz.

  •        Reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas targów, konferencji i eventów.

  • Miejsce pracy: Szczecin-Dąbie, ul. Pomorska 88.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku lub zbliżonych tematycznie, związanych z szeroko pojętą motoryzacją i stosowanymi w niej rozwiązaniami elektronicznymi, informatycznymi, telematycznymi i mechanicznymi.

    • Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej.

    • Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe).

    • Komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktu.

    • Inicjatywy i kreatywności.

    • Umiejętności wyjaśnienia kwestii technicznych i technologicznych w interesujący i różnorodny sposób (często nieszablonowy).

    • Prawa jazdy kat. B.

    • Dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego lub niemieckiego.

     Kandydatom oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

    • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.

    • Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.

    • Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Produkt ekspert Szczecin”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mojsiuk sp. z o.o. sp.k. adres 76-039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89 , jej następców prawnych oraz podmioty powiązane (Mojsiuk Sp. z o.o. , Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K.,) zwanymi dalej Administratorem. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. „

Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej www.mojsiuk.pl w zakładce RODO.

Jeśli chcecie, aby Państwa CV było wykorzystane nie tylko do aktualnej rekrutacji, ale także do celów przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie przez Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. K., jej następców prawnych oraz podmioty powiązane : Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K., Mojsiuk Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV dla celów obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości".

Podstawa prawna:

RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 912453316